50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр

  • 45 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Situovaný ve čtvrti Primorsky města Oděsa, apartmán 50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр je 5 km od letiště Odesa. Pokoje v apartmánu 50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр navíc obsahují kompletní kuchyni s chladničkou a troubou.

Některé pokoje mají výhled přes město.

Dodatečné zařízení zahrnuje terasu.

Oděsa je 2 km od apartmánu, zatímco Delfinárium Nemo je 2,1 km daleko. Tento apartmán se nachází v blízkosti THE MUSEUM of ODESSA MODERN ART, 3 km od centra města. Pizzeria Mr.Chef je vzdálen asi 7 minut chůze. Pěšky je to méně než 10 minut na autobusové nádraží Kanatna str.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near 50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр Oděsa
2-Кімнатна Квартира У Центрі Одеси Поруч Ланжерон Та Отрада
Cena pouze pro mobilní zařízení

2-Кімнатна Квартира У Центрі Одеси Поруч Ланжерон Та Отрада

253 m od ubytování
Жк Бельетаж
Cena pouze pro mobilní zařízení

Жк Бельетаж

9.6
Skvělý 6 recenzí
263 m od ubytování
USD 123 USD 111
za noc
Апартаменты Ясная Поляна
Cena pouze pro mobilní zařízení

Апартаменты Ясная Поляна

9.8
Skvělý 82 recenzí
286 m od ubytování
USD 59 USD 53
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Odesa
    9 km

    Vlaková nádraží

    Odessa Train Station
    800 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Sedací kout
    • Šatna
    • K dispozici čaj a káva
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 19:00
    Odhlášení: od 08:00 do 12:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán 50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán 50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр apartmán patří mimo jiné Přímořský bulvár, Oděsa, Delfinárium Nemo.
    • ❓
      Můžeme zaparkovat auto poblíž apartmán 50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр?
      K apartmán 50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр patří parkoviště pro hosty.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán 50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán 50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр patří restaurace Mr.Chef a Cipolle Pizza Bar, které se nacházejí jen asi 7 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán připojení k internetu?
      Toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi v celé budově.
    • ❓
      Nabízí toto ubytování typu apartmán pěkný výhled?
      Okna toto ubytování typu apartmán mají výhled na město.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Odesa
    9 km

    Vlaková nádraží

    Odessa Train Station
    800 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    50 Жемчужина, У Моря, Пляж Отрада, Центр Oděsa

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít